CIESIŃSKI LEGAL

Doświadczenie

O prawniku wiele mówi jego doświadczenie. Poniżej wymieniam kilka ciekawych projektów, przy których miałem okazję pracować:

  • bieżąca obsługa prawna spółki z kapitałem zakładowym ponad 200 milionów złotych,
  • bieżąca obsługa prawna przedsiębiorcy telekomunikacyjnego realizującego budowę szerokopasmowej sieci internetowej w technologii LTE,
  • emisja przez spółkę kapitałową obligacji o wartości kilkunastu milionów złotych,
  • opieka prawna nad projektami współfinansowanymi ze środków UE o łącznej wartości kilkudziesięciu milionów złotych;
  • doradztwo w kilku sporach dotyczących zwrotu dotacji, w których wartość sporu przekraczała milion złotych.

Klienci i rekomendacje:

 

PANWIM Technologie sp. z o.o.

PANWIM Technolgie sp. z o.o. to spółka celowa utworzona przez dwa instytuty: Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN oraz Wojskowy Instytut Medyczny. Celem działania spółki jest komercjalizacja wyników badań naukowych i prac rozwojowych obu instytutów.

PANWIM Technologie sp. z o.o.
PANWIM Technologie sp. z o.o.

P.W. BRAT

Firma Brat to wiodący polski producent części rowerowych działający na rynku już od 1990r. Na przestrzeni prawie 30 lat wypracowała ugruntowaną pozycję w branży rowerowej i współpracuje z największymi producentami rowerów.

PW BRAT Piotr Barlik

PK MET

Firma  PK MET Paweł Kasprowicz rozpoczęła swoją działalność handlową  w 2007 roku. Firma jest rzetelnym  i niezawodnym dostawcą szerokiej gamy wyrobów z metali nieżelaznych. Jako hurtownia aluminium  zaopatruje kontrahentów m.in. w wyroby aluminiowe, z różnych gałęzi przemysłu, nie tylko na rynku krajowym ale również europejskim. W jej ofercie znajdują się m.in. kształtowniki, pręty, profile aluminiowe, kątowniki a także blachy oraz stopy aluminium.

PK MET Paweł Kasprowicz

UAB Vitras-s Oddział w Polsce

UAB „Vitras-S“ to jedna ze spółek budowy infrastruktury kolejowej wiodących prym w tej branży na Litwie. Spółka prowadzi działalność również w Polsce za pośrednictwem zarejestrowanego oddziału. Od dn. 15 lipca 2014 r. UAB „Vitras-S“ jest członkiem grupy przedsiębiorstw „Skinest Rail“ działającej w Estonii, Finlandii, Kazachstanie, Rosji, Gruzji, Polsce, na Łotwie i Ukrainie. Grupa „Skinest Rail“ łączy ponad 15 przedsiębiorstw, prowadzących działalność związaną z infrastrukturą kolejową, materiałami konstrukcji nawierzchni drogi, pojazdami kolejowymi i przewozem ładunków transportem kolejowym.

UAB Vitras-s Oddział w Polsce

VoHouse

IZOLBYD

HYDROBYD

HYDROBYD

BFAME